Home | Webové stránky | Poskládejte si realitní web

Web z komponent

Základ komponentového webu je web zdarma. Obsahuje tedy veškeré funkcionality, co tato základní verze webu. Web vždy přizpůsobujeme dodanému grafickému návrhu, více o grafickém návrhu.

Co je komponenta

Komponentou je myšlena ucelená část webu, která má danou funkčnost, nastavení i pevnou cenu, však lze jí přizpůsobit vzhledu grafickému návrhu.
Představte si jako komponentu třeba poptávkový formulář. Ten má jasně dané kolonky jako jméno, telefon, email, možnost zvolit typ zakázky (zda-li chce něco koupit nebo jít do pronájmu), typ nemovitosti (jestli chce byt, dům, pozemek...), podrobnější popis k jeho požadavku.
Má danou funkčnost, povinné položky, odeslání na email i uložení do databáze. Je však zcela libovolné, jak položky budou rozmístěny, formulář přizpůsobíme grafickému návrhu.
Pokud bychom však do formuláře měli přidat další položky, museli bychom formulář kompletně přepracovat, což již spadá do kategorie webu na míru a cenu za tuto část by to navýšilo. Pro představu, cena komponenty je cca. 800Kč, pokud bychom jí měli upravit na míru a přidávali bychom tam 3 kolonky navíc, cena by byla 1.500Kč.

Výhody použití komponentového webu

  • Cena komponenty
    Již je vytvořená, žádné programování na míru. Přizpůsobíme pouze Vašemu designu
  • Rychlost realizace
    Web poskládáme z domluvených komponent, neprogramujeme na míru, realizace včetně přizpůsobení grafickému návrhu cca. 7 - 14 dní

Veškeré komponenty mají poměrně široké nastavení, uspokojí tedy i náročnější klienta. Obsah komponent lze rozmístit v rámci možností jakkoli, funkčnost komponent je však jasně daná a pokud bychom jí měli měnit, bude to už individuální nastavení a dostáváme se tak do kategorie webu na míru.

Jaké jsou komponenty?

Komponent webu je celá řada. Jaké máme naprogramovány a jaké budou pro Vás nejvhodnější s Vámi probereme osobně. Neváhejte nás kontaktovat

 

Komponentový web je jednou z nejběžnějších variant, kterou realitní kanceláře využívají. Web vypadá dle grafické podoby, moduly obsahují nejčastější potřeby realitních kanceláří. Nabídku modulů neustále rozšiřujeme, lze je do webu kdykoli později dodělat. Web dodáváme orientačně do 14 dnů, záleží však také na množství modulů, které si do webu vyberete. Složitější několikajazyčný web s více textovými stránkami zabere více času, než bežný jednojazyčný, tam se realizace z důvodu větší práce může protáhnout.