Home | Webové stránky | Jak navrhnout web

Jak navrhnout web pro realitní kancelář

Nejdůležitější částí při tvorbě webu je deklarování jeho funkčnosti. Ujasněte si, k čemu by měl web sloužit, na jaký segment trhu se zaměřuje, co se od webu očekává. Je důležité se zaměřit také na pohled klienta (návštěvníka webu), aby mu návštěva byla příjemná a něčím přínosná.

Tvorba webu pro realitní kancelář

  • U realitní kanceláře, která se zaměřuje obecně pouze na byty a v nabídce má mj. jen jeden pozemek a dlouho mít další nebude, je zbytečné investovat do rozsáhlého filtru, který bude podrobně vyhledávat dle parametrů pozemky. Vytváříme weby pro realitní kanceláře na míru, tím se lišíme v mnohém od ostatních. Zaměřte svůj web skutečně na oblast, ve které podnikáte
  • Jak jste velká realitní kancelář, kolik máte běžně nemovitostí a jaká je pravděpodobnost, že jich budete mít více a o kolik? Z pohledu návštěvníka webu dochází ke špatným reakcím, pokud navštíví web, kde mohutným filtrem vyfiltruje nemovitosti, ale žádné se nezobrazí, jelikož RK jich tolik v nabídce nemá
  • Web je možné do budoucna kdykoli rozšířit, upravit. Realitní kanceláři se v tomto případě můžeme kdykoli přizpůsobit a podle aktuální situace web upravit
  • Existuje mnoho dalších faktorů, které mohou ovlivňovat širokost webu a tím i jeho složitost a naopak. Obecně platí, že čím větší web bude, bude mít složitější funkce, bude i dražší. V mnohém však dokážeme cenu dostat na minimum, jelikož se dlouho tomuto oboru věnujeme a spousty běžně používaných komponent již máme naprogramováných. Implementace takových komponent je jednodušší a cenu tak můžeme s běžným nastavením webu srazit na minimum

Mám představu o funkčnosti mého budoucího webu

Jestliže máte jasnou představu o funkčnosti webu, co by měl obsahovat, jak fungovat, je potřeba tyto myšlenky a jasnou funkčnost sestavit do specifikace, kterou pro tvorbu sestavíme.

Je možné dodat i odkaz na již existující web, který se Vám svojí funkčností a rozložením libí, podle kterého byste chtěli Váš web orientačně vytvořit.

Nemám vůbec žádnou představu, potřebuji pomoci

Naši zaměstnanci působí na realitním trhu dlouhou dobu a tak mohou poradit, co nejběžněji na webech realitní kanceláře používají. Můžeme si dovolit Vám nabídnout vytvoření webu dle námi dodané specifikace.

V tomto případě stačí určit maximální výši finanční částky, do které se chcete vejít a podle toho Vám můžeme web sestavit a navrhnout tak jeho nejlepší funkčnost.

Tu dále můžete připomínkovat a doladit jí do dokonalosti dle Vašich potřeb.Podle dodaných podkladů vytvoříme specifikaci, kde bude jasně popsána funkčnost webu. Ve specifikaci se nachází cena, za kterou web vytvoříme a termín dodání.