Home | Realitní software | Další placené služby

placené služby programu Realko

Překročení velikosti databáze

Datová úložiště realitního software jsou připravena na běžné využití Realka. Běžná velikost úložiště pro jednoho uživatele (aktivní či pasivní licenci) je 500 MB. V případě, že velikost datového úložiště dlouhodobě přesahuje tento limit, budeme Vám účtován poplatek ve výši 50 Kč měsíčně za každých dalších započatých 500 MB.

Aktuální využití úložiště realitního software je možno sledovat v Administraci programu. Administrace programu umožňuje zálohování, smazání či zmenšení některých nevyužíváných dat.

Hromadné topování

Hromadné topování nabídek povede na serverech, které toto přímo podporují, k posunu Vaší inzerce na přední pozice. Za službu hromadného topování účtujeme poplatek 0,20 Kč za topování jedné nemovitosti na jeden realitní server (vyúčtování probíhá každý měsíc). Realitní servery mají pro topování různá pravidla a některé za tuto funkci mohou samostatně účtovat poplatky.

Poplatek se týká pouze hromadného a automatického topování, ruční topování po jednotlivých nabídkách není zpoplatněno.

Hromadná zaktualizace

Hromadné zaktualizování nastaví datum poslední změny Vašich nabídek na aktuální čas a vyvolá aktualizaci na jednotlivé realitní servery. Tato funkce je zpoplatněna částkou 0,50 Kč za jedno zaktualizování jedné nabídky. Tato změna se projeví na všech realitních serverech stejně jako při standardní úpravě nabídky.

Školení

Využívejte Realko efektivně, doporučujeme Vám absolvovat školení, které může být zaměřeno na nováčky, pokročilé, případně k rozšiřujícím modulům, novinkám, či konkrétním definovaným funkcím. Školení může proběhnout v našem sídle nebo přímo u Vás v kanceláři.

Cena školení je 900,-Kč/hod + cesta

Prvotní tříhodinové školení je při pořízení Plné verze Realka ZDARMA